Are Veteriner Kliniği

ARE Veteriner Kliniği 2006 yılında Veteriner Hekim Özgür Yorulmaz tarafından kanatlı sektöründe , geçmişten bugüne oluşan tecrübeleri paylaşmak ve katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Are Veteriner Kliniği olarak Türkiyenin her bölgesinde klinik ve aşılama hizmeti verilmektedir. Bünyesinde kurmuş olduğu Laboratuvar, hastalıkların hızlı ve doğru teşhisinde önemli bir katkı sağlamaktadır. Laboratuvarda Elisa yöntemi ile kan analizleri ve bakteriyolojik ekimler , antibiyogram testleri yapılabilmektedir.

 

Vizyon

Are Veteriner Kliniği Kanatlı Sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; etik kurallar çerçevesinde, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet verme, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlama ve bunun için yapılması gereken tüm çalışmaları titiz ve çözüm odaklı bir yaklaşımla Kanatlı Sektörüne sunma amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

Saha tecrübemiz, etik kurallara olan bağlılığımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz özen ile kuruluşumuzdan bu yana yarattığımız olumlu imajı sürdürmektir.

Çözüm Ortaklarımız